Kontakt

CENNIK USŁUG KANCELARII PRAWNEJ

Podstawą wyboru sposobu wynagrodzenia jest przede wszystkim rodzaj konkretnej sprawy i czas, potrzebny do jej przeprowadzenia. Przy ocenie finansowej, zawsze dbamy o dokładne zapoznanie się z stanem prawnym danego zlecenia, zanim określimy nasze wynagrodzenie. Sposób rozliczenia jest każdorazowo omawiany z klientem indywidualnie, z szczególnym podejściem do jego potrzeb i możliwości finansowych.

W naszej kancelarii dbamy o zróżnicowane sposoby rozliczeń, z uwagi na typ zlecenia. Mogą się Państwo rozliczać z Nami przy pomocy ryczałtu, czyli z góry ustalonej opłaty za zlecenie. Ten typ wynagrodzenia preferujemy przy indywidualnym doradztwie prawnym, jak i przy stałej obsłudze klientów firmowych. Kolejno, możemy również ustalić z Państwem stawki godzinowe, za każdą rozpoczętą godzinę pracy. Rozliczenie godzinowe oferujemy klientom przy okazjonalnym doradztwie. Proponujemy również wynagrodzenie mieszane. Początkowo ustalamy opłatę ryczałtową, której podstawą jest określony z góry czas pracy. Gdy nasze obowiązki przekroczą ustalony limit czasowy, zaczyna obowiązywać stawka godzinowa. Dbając o innowacyjność naszej Kancelarii, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wynagrodzenia, popularnie zwaną „success fee”. Stosowane w szczególności w sprawach obarczonych dużym ryzykiem prawnym, polega na ustaleniu mniejszego wynagrodzenia podstawowego, z jednoczesną premią dla Kancelarii, po korzystnym rozstrzygnięciu sprawy na korzyść Klienta.

Mając na uwadze wysokość kosztów, związanych z procesami sądowymi, zawsze dbamy o konkretne rozwiązania finansowe. Nasze obowiązki wykonujemy z szacunkiem dla Państwa czasu i oczekiwań. Zawsze stajemy na wysokości zadania i gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie rozliczeń finansowych.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z
NASZĄ KANCELARIĄ ADWOKACKĄ!

Strona używa plików cookies.
Ok