Zakres usług

KANCELARIA ADWOKACKA,
BAZUJĄC NA WYSOKICH UMIEJĘTNOŚCIACH I BOGATEJ WIEDZY,
ŚWIADCZY KOMPLEKSOWE USŁUGI RPAWNE

OFEROWANE USŁUGI PRAWNE

Kancelaria prawna, bazując na wysokich umiejętnościach i bogatej wiedzy, świadczy usługi związane z prawem cywilnym, spadkowym, rodzinnym i prawem pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko doradztwo prawne. Nasi adwokaci zajmują się również fachowym zastępstwem procesowym przed organami wymiaru sprawiedliwości i szeroko pojętą obsługą prawną przedsiębiorstw.

Dla osób fizycznych nasza kancelaria prawna przygotowała bogatą ofertę świadczeń związanych z poradami prawnymi, wykonywaniem wszelkich obowiązków związanych z postępowaniem cywilnym i procesami mediacyjnymi. Klientom, którzy są w rozumieniu powszechnie obowiązującego prawa, są osobami prawnymi, proponujemy obsługę prawną bieżących jak i nagłych zleceń, wykonywanie spraw przed Sądami i Urzędami w roli pełnomocników, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo prawne i płynność finansową.

Działalność naszych adwokatów oparta jest o szczegółową znajomość przepisów prawnych i o umiejętność szybkiego działania pod presją czasu. Łącząc te dwa składniki, tworzymy profesjonalny, zgrany i fachowy zespół, złożony z ekspertów w swojej dziedzinie. Najważniejsze są dla Nas potrzeby Klientów, dlatego dbamy o szczerość i pełne zrozumienia Państwa oczekiwań. Nasz kancelaria adwokacka jest zawsze do Waszej dyspozycji.

PRAWO CYWILNE

Prawo cywilne to najbardziej złożona gałąź prawa prywatnego w Polsce. Pracujący dla naszej kancelarii prawnej adwokaci posiadają szeroką wiedzę na temat prawa cywilnego. To najczęstszych spraw związanych z prawem cywilnym zalicza się:

home_jet_list2

Dochodzenie odszkodowań

Przed sądem cywilnym nasi adwokaci dochodzą różnych form odszkodowania

home_jet_list2

Dziedziczenie

Nasza kancelaria adwokacka pomaga w sprawach związanych z dziedziczeniem ustawowym i testamentowym

PRAWO PODATKOWE

Rozliczanie podatku to coroczny obowiązek każdego z nas. Zawiłe przepisy prawa podatkowego mogą powodować trudności w zrozumieniu konkretnych działań, dlatego nasza kancelaria prawna uruchomiła specjalny dział zajmujący się wyłącznie sprawami związanymi z prawem podatkowym.

Nasi adwokaci tłumaczą jak powinny się rozliczać osoby indywidualne, jak i właściciele firm. Pomagamy wypełniać formularze podatkowe, jak i reprezentujemy Klientów przed odpowiednimi urzędami w sprawach podatkowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prawie podatkowym przejdź dalej.


PRAWO PRACY

Każdy pracownik i każdy pracodawca powinien dokładnie znać swoje prawa i obowiązki, aby nie dopuszczać do powstawania sporów prawnych. Prawo pracy to kolejna specjalizacja naszej kancelarii prawnej, która obejmuje między innymi:

home_jet_list2

Sprawy związane z niewypłaceniem wynagrodzenia

Ochrona wynagrodzeń pracowniczych jest bardzo ważna dla naszej kancelarii adwokackiej

home_jet_list2

Sprawy związane z nieprawidłowym zakończeniem umowy o pracę

W tej kwestii nasi adwokaci podejmują wszelkie kroki prawne by pomóc zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy

PRAWO RODZINNE

Rozwód to jedna z najczęstszych spraw związanych z prawem rodzinnym. Dla naszych adwokatów rozwodowych najważniejsze jest aby byli małżonkowie rozwiedli się w zgodzie, dla dobra dzieci i wspólnego majątku. Rozwody przeprowadzane są w formie mediacyjnej lub sądowej, w zależności od ustaleń małżonków.

Nasza kancelaria kompleksowo podchodzi do spraw rozwodowych. Obok oczywistego postępowania sądowego i czynności z nim związanych oferujemy także przeprowadzenie podziału majątku, ustalenie wysokości alimentów, jak i negocjacje związane z przyznaniem prawa do opieki nad dziećmi.


OBSŁUGA KORPORACYJNA

Obsługa prawna firm to nasza usługa numer 1. W ramach tej praktycznej usługi prawnej nasza kancelaria adwokacka zajmuje się zabezpieczeniem Waszej firmy przed zaistnieniem sporów prawnych. Jakie działania podejmujemy w ramach obsługi prawnej przedsiębiorstw?

home_jet_list2

Analiza prawna

Przygotowanie profesjonalnej analizy prawnej to kwestia kilku dni. Nasi adwokaci pokażą Wam co może lepiej działać w Waszej firmie

home_jet_list2

Pomoc przy zakładaniu firmy

Założenie firmy również wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej. Nasi adwokaci krok po kroku pomogą Tobie zrealizować wszelkie formalności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Obsługa wierzytelności to usługa prawna wymagająca od naszych prawników skuteczności w działaniu. Odzyskiwanie długów nigdy nie jest łatwe, szczególnie w sytuacjach gdy dłużnik uporczywie unika zwrotu wierzytelności. Nasza kancelaria prawna dysponuje skutecznymi środkami prawnymi w procesie obsługi wierzytelności.

Celem windykacji należności jest zmuszenie dłużnika do zwrotu pieniędzy należących do wierzyciela. Nasza kancelaria prawna odnosi spore sukcesy związane z obsługą wierzytelności, zachowując dyskrecję i korzystając z dość łagodnych rozwiązań prawnych.


Strona używa plików cookies.
Ok